My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: State
el: Κατάσταση

en: Start
el: Αρχή

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
