My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Priority
fr: Priorité

en: Settings
fr: Paramètres

en: State
fr: État

en: Start
fr: Début

en: Package name
fr: Nom de paquet

en: Web services
fr: Services Web

en: Auto start
fr: Démarrage automatique
