My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: Priority
he: עדיפות

en: Settings
he: הגדרות

en: State
he: מצב

en: Start
he: התחלה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
