My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Priority
hu: Fontosság

en: Settings
hu: Beállítások

en: State
hu: Állapot

en: Start
hu: Kezdete

en: Package name
hu: Csomag neve

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
