My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
