My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Priority
is: Forgangur

en: Settings
is: Stillingar

en: State
is: Fylki

en: Start
is: Hefst
