My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Actions
ja: アクション

en: Priority
ja: 優先度

en: Settings
ja: 設定

en: State
ja: 状態

en: Start
ja: 開始

en: Stop
ja: 停止

en: Package name
ja: パッケージ名

en: Web services
ja: ウェブサービス
