My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: Priority
oc: Prioritat

en: Settings
oc: Paramètres

en: State
oc: Estat

en: Web services
oc: Servicis Web
