My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Priority
ro: Prioritate

en: Settings
ro: Setări

en: State
ro: Status

en: Web services
ro: Servicii web
