My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Priority
sk: Priorita

en: Settings
sk: Nastavenia

en: State
sk: Stav

en: Start
sk: Štart

en: Web services
sk: Webové služby
