My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
