My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Settings
te: అమరికలు

en: State
te: రాష్ట్రం
