My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: State
az: Dövlət

en: Web services
az: Veb xidmətləri
