My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Settings
be: Налады

en: Start
be: Пачатак

en: Web services
be: Вэб-службы
