My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Actions
de: Aktionen

en: Priority
de: Priorität

en: Settings
de: Einstellungen

en: State
de: Status

en: Start
de: Beginn

en: Stop
de: Stopp

en: Package name
de: Name des Paketes

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Auto start
de: Automatischer Start

en: Add Links
de: Links hinzufügen
