My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Actions
es: Acciones

en: Priority
es: Prioridad

en: Settings
es: Configuración

en: State
es: Estado

en: Start
es: Comienzo

en: Stop
es: Detener

en: Package name
es: Nombre del paquete

en: Web services
es: Servicios web
