My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Actions
et: Toimingud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Settings
et: Seaded

en: State
et: Olek

en: Start
et: Algus

en: Web services
et: Veebiteenused
