My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
