My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: State
hi: अवस्था

en: Start
hi: शुरू

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
