My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Priority
id: Prioritas

en: Settings
id: Pengaturan

en: State
id: Status

en: Start
id: Mulai

en: Package name
id: Nama paket

en: Web services
id: Layanan web
