My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು
