My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Settings
mr: संरचना

en: State
mr: राज्य
