My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Priority
pt: Prioridade

en: Settings
pt: Definições

en: State
pt: Estado

en: Start
pt: Iniciar
