My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Web services
sl: Spletne storitve
