My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: State
th: รัฐ
