My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Priority
tr: Öncelik

en: Settings
tr: Ayarlar

en: State
tr: Durum

en: Start
tr: Başlangıç

en: Package name
tr: Paket adı

en: Web services
tr: Web hizmetleri
