My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Settings
uk: Налаштування

en: State
uk: Стан

en: Start
uk: Початок

en: Stop
uk: Зупинити

en: Package name
uk: Назва пакунку

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Auto start
uk: Автозапуск
