My jDownloader API (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: State
vi: Bang

en: Start
vi: Khởi động

en: Stop
vi: Dừng

en: Web services
vi: Dịch vụ web
