My Notes (8.x-1.00) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Archive
ca: Arxiva

en: Files
ca: Fitxers

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Unarchive
ca: Restaura

en: Archived
ca: Arxivat

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
