My Notes (8.x-1.00) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Images
fil: Mga larawan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Files
fil: Mga talaksan
