My Notes (8.x-1.00) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Description
he: תיאור

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Archive
he: ארכיון

en: Files
he: קבצים

en: Note
he: הערות

en: Labels
he: תוויות

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
