My Notes (8.x-1.00) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Images
hi: चित्र

en: Description
hi: उल्लेख

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Archive
hi: पुरालेख

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Archived
hi: संग्रहीत
