My Notes (8.x-1.00) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Description
pl: Opis

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Files
pl: Pliki

en: Note
pl: Notatka

en: Labels
pl: Etykiety

en: Remove star
pl: Usuń gwiazdkę

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
