My Notes (8.x-1.00) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Archive
uk: Архів

en: Files
uk: Файли

en: My Notes
uk: Мої примітки

en: Note
uk: Примітка

en: Labels
uk: Мітки

en: Unarchive
uk: Розархівувати

en: Archived
uk: Архівовано

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
