My Notes (8.x-1.01) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Files
bo: ཡིག་ཆ
