My Notes (8.x-1.01) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Files
el: Αρχεία

en: Labels
el: Ετικέτες
