My Notes (8.x-1.01) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Description
fa: توضیحات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Archive
fa: آرشیو

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: My Notes
fa: یادداشت من

en: Note
fa: یادداشت

en: Labels
fa: برچسب‌ها
