My Notes (8.x-1.01) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Archive
gl: Arquivo

en: Files
gl: Ficheiros

en: Archived
gl: Arquivado

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
