My Notes (8.x-1.01) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Archive
hu: Archiválás

en: Files
hu: Fájlok

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Labels
hu: Feliratok

en: Unarchive
hu: Archiválás visszavonása

en: Archived
hu: Archivált

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
