My Notes (8.x-1.01) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Description
is: Lýsing

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Files
is: Skrár
