My Notes (8.x-1.01) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು
