My Notes (8.x-1.01) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Archive
ro: Arhivă

en: Files
ro: Fișiere

en: Labels
ro: Etichete

en: Archived
ro: Arhivat

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
