My Notes (8.x-1.01) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: False
th: เท็จ
