My Notes (8.x-1.01) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Archive
tr: Arşiv

en: Files
tr: Dosyalar

en: Archived
tr: Arşivlendi

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
