My Notes (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Save
cy: Cadw

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Off
cy: I ffwrdd
