My Notes (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Off
eo: Malŝaltita
