My Notes (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Archive
fr: Archiver

en: Files
fr: Fichiers

en: Off
fr: Désactivé

en: Labels
fr: Étiquettes

en: archived
fr: archivé

en: Unarchive
fr: Désarchiver

en: Archived
fr: Archivé(e)

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
