My Notes (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Description
hr: Opis

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Archive
hr: Arhiva

en: Files
hr: Datoteke
