My Notes (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
