My Notes (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Description
ka: აღწერა

en: Label
ka: სათაური

en: Files
ka: ფაილები

en: Off
ka: გამორთვა
